Philips Hue interiérový pohybový snímač

Neohodnotené
Značka: Philips Hue

Vnútorný snímač pohybu, detekcia pohybu, uhol 100°, dosah 5 metrov, napájanie 2x AAA batérie, IP42, biely.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 3213
€41,54 €34,33 bez DPH
Philips Hue interiérový pohybový snímač
Neohodnotené
Značka: Philips Hue
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

Philips Hue vnútorný senzor pohybu uhol 100° rozsah 5m 2xAAA IP42

Bezdrôtový vnútorný snímač pohybu Philips Hue svetlá do 50 inteligentné LED svietidlá alebo LED žiarovky Philips Hue po detekcia pohybu podľa vašich potrieb a nastavení. Jednoducho ho postavte alebo pripevnite kdekoľvek pomocou skrutky alebo magnetu na zadnej strane. Uhol snímania možno nastaviť jednoduchým otáčaním senzory v rozsahu do 30° horizontálne i vertikálne. Senzor sníma pohyb v uhol 100°.

Má len 5,5 cm, je ľahký a je napájaný 2 x batérie AAA so životnosťou do 2 rokov, ktoré sú súčasťou balenia. Musí byť pripojený cez mostík Hue Bridge (nie je súčasťou dodávky). Potom môžete jednoducho nastaviť všetky jeho možné funkcie a svetelné schémy pomocou mobilné aplikácie vo vašom smartphone alebo tabletu. Keď vstúpite do miestnosti, svetlo svetlá Hue a ak potom nezistí žiadny pohyb, automaticky po prvé, svetlo sa stlmí a potom svetlá úplne zhasnú.

Má integrovanýsnímač denného svetla , takže v prípade potreby sa svetlá zapnú len pri detekcii pohybu. Automaticky zapína svietidlá Hue podľa daných nastavení, je možné nastaviť jasné energické svetlo na sústredenie v požadovanú dennú dobu, ale aj jemné nočné orientačné svetlo, to všetko v aplikácii pomocou svetelných plánov a podľa možností daných žiaroviek Hue alebo svietidiel Hue. Stupeň krytia IP42 označuje možnosť použitia v interiéri a v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou, takže je vhodné aj do kúpeľní.

Technické parametre:

  • Farba: Biela
  • Napätie: 3 V
  • Šírka: 20 mm
  • Dĺžka: 55 mm
  • Výška: 55 mm
  • Materiál: plast
  • Trieda ochrany (IP): IP42

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Mobilné aplikácie: Philips Hue
Dosiahnuť: 5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: