Philips Hue Bridge 2.0

Neohodnotené
Značka: Philips Hue

Philips Hue Bridge 2.0, na neobmedzené nastavenie a ovládanie svetiel Philips Hue LED a žiaroviek LED, mobilná aplikácia Philips Hue, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit, biely.
Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 3207
€55,52 €45,88 bez DPH
Philips Hue Bridge 2.0
Neohodnotené
Značka: Philips Hue
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

Philips Hue Most 2.0

Philips Hue Most 2.0, ktorý slúži pre celú inteligentný systém pre neobmedzené nastavenie a ovládanie Svietidlá Hue LED, LED pásy a Žiarovky Hue LED. Jednoducho pomocou mobilné aplikácie Philips Hue môžete nastaviť svoj smartfón alebo tablet intenzita, farbu alebo teplota svetla a svetelné plány, synchronizácia osvetlenia s filmom, hudbou alebo počítačovou hrou.

K mostíku možno pripojiť až 50 žiaroviek Hue LED a svetiel Hue LED a až 10 kusov príslušenstva, ako napríklad diaľkový ovládač HueTap, diaľkový ovládač HueDimmer Switch alebosnímače pohybu Hue na vnútorné alebo vonkajšie použitie. S krytom IP20 je určený len na použitie vinteriéroch . Celkové rozmery sú 2,6 x 8,8 x 8,8 cm. Je určený na napájanie zo siete na 100-240 V AC.

Aplikácia Philips Hue podporuje systémy z adresy iOS 13 a novšie alebo Android 8.0 a novšie. Svietidlá pripojené k mostíku Philips Hue môžu byť možno ovládať aj hlasom. Medzi podporovaných hlasových asistentov patria Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit a Microsoft Cortana. Balenie obsahuje mostík, sieťový kábel Ethernet a napájací adaptér.

Kľúčové vlastnosti:

  • Farba: Biela
  • Napätie: 230 V
  • Šírka: 88 mm
  • Dĺžka: 88 mm
  • Výška: 26 mm
  • Materiál: plast
  • Stupeň ochrany (IP): IP20

Dodatočné parametre

Kategória: Gateways
Farba: biela
Komunikácia: WiFi
Napätie: 230 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: