BOT Smart zabezpečovací systém SK2

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentný poplašný systém, WiFi 2,4 GHz, cinteligentný alarm, zvonček, PIR snímač pohybu, snímač pohybu dverí/okna, diaľkové ovládanie, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life, kkompatibilný s Google Home a Amazon Alexa.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2534
€60,60 €50,08 bez DPH
BOT Smart zabezpečovací systém SK2
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentný bezpečnostný systém SK2

Nechajte starosti s bezpečnosťou svojho domova za sebou s inovatívnym a spoľahlivým inteligentným bezpečnostným systémom BOT Smart SK2. Tento pokročilý systém je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálne pohodlie a pokoj a zároveň chránil váš domov pred nepozvanými hosťami.

5 hlavných dôvodov, prečo si vybrať BOT Smart Security System SK2:

1. Kompatibilita s Androidem i iOS: Systém lze snadno propojit s vaším chytrým telefonem prostřednictvím Wi-Fi, což umožňuje ovládat ho na dálku a sledovat stav zabezpečení kdykoliv a kdekoli.

2. Snadné ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilní aplikace: Rychlé nastavení alarmu či deaktivace systému je možné provést jak pomocí přiloženého dálkového ovladače ve tvaru klíčenky, tak i prostřednictvím mobilní aplikace. Kompatibilní s Google Home a Amazon Alexa.

3. Široká škála funkcí: Systém obsahuje sirénu, domovní zvonek, PIR detektor pohybu, držák na stěnu, čidlo na dveře a dálkový ovladač. Díky tomu lze jednoduše pokrýt všechny kritické oblasti vašeho domova.

4. Bezdrátová technologie: Všechna čidla jsou bezdrátová s vlastní baterií, což umožňuje snadnou instalaci bez nutnosti kabeláže. Navíc dosah senzorů k hlavní jednotce je až 80 metrů, což zajišťuje spolehlivou ochranu i pro rozsáhlejší nemovitosti.

5. Okamžitý poplach pomocí tlačítka SOS: V případě potřeby můžete okamžitě aktivovat alarm stisknutím tlačítka SOS jak na základně systému, tak i na dálkovém ovladači nebo v mobilní aplikaci.

Nenechajte svoj domov v nebezpečenstve a majte ho pod kontrolou vďaka inteligentnému bezpečnostnému systému BOT SK2. Investujte do pokojného spánku a pocitu bezpečia pre seba a svoju rodinu!

Smart Life / Tuya Smart

Aplikácia Inteligentný život vám umožňuje pomocou mobilného telefónu alebo tabletu ovládať všetky podporované inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti. Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Technické parametre:

 • Technológia: WiFi
 • Štandard WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
 • Prevádzková teplota: -10 ℃ až +50 ℃
 • Rozmery budíka: 70 x 70 x 40 mm
 • Dosah: do 80 metrov (bez prekážok)
 • Farba: biela
 • Podporované OS: Android, iOS
 • Vlhkosť: <80 % relatívnej vlhkosti

Obsah balenia:

 • Inteligentný alarm
 • Zvonček na dvere
 • Snímač pohybu PIR
 • Držiak na stenu
 • Snímač pohybu dverí/okna
 • Napájací adaptér
 • diaľkový ovládač

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.