BOT Smart SOS tlačidlo SOS2 Zigbee

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentné SOS tlačidlo, Zigbee 3.0, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life, napájanie z batérie.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2498
€20,17 €16,67 bez DPH
BOT Smart SOS tlačidlo SOS2 Zigbee
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentné SOS tlačidlo SOS2 Zigbee

Jednoduché a praktické SOS tlačidlo pre inteligentnú domácnosť s technológiou Zigbee 3.0. Stlačením tlačidla spustíte prednastavenú akciu na spárovaných zariadeniach. Zariadenie môže aktivovať alarm, odoslať upozornenie do smartfónu alebo spustiť spárovaného zariadenia. Inteligentné SOS tlačidlo je vhodné do domácnosti aj kancelárie. Veľkou výhodou je jednoduchá inštalácia a jednoduché používanie. Možnosť pripojenia viacerých zariadení prostredníctvom brány WiFi (treba zakúpiť samostatne). Zariadenie využíva bezplatnú a veľmi obľúbenú aplikáciu Tuya Smart a rozhranie ZigBee. Ak teda v budúcnosti plánujete vo svojej domácnosti viac inteligentných spotrebičov a ovládacích prvkov, tento produkt je pre vás ten pravý.

Upozorňujeme, že tento výrobok komunikuje prostredníctvom technológie ZigBee. Pre správnu funkčnosť je potrebná brána ZigBee (centrálna jednotka/brána/hub).

Čo je technológia ZigBee?
Z pohľadu inteligentnej domácnosti ide o iný spôsob pripojenia jednotlivých zariadení ako pomocou WiFi. Technológia ZigBee spája produkty založené na bráne ZigBee, ktorá sa potom pripája k internetu prostredníctvom WiFi. Táto brána preposiela signál všetkým produktom v dostupnom okruhu. Zariadenia ZigBee si však odovzdávajú signály aj medzi sebou (podobne ako siete mesh). Napríklad zásuvka na druhej strane bytu nemusí byť nevyhnutne pripojená k rozbočovaču. Stačí sa pripojiť k inému produktu ZigBee, ktorý je bližšie k rozbočovaču, a preberať z neho signál - jednotlivé zariadenia tak môžu fungovať ako tzv. opakovač (zosilňovač signálu). Výhodou siete ZigBee je aj nižšia spotreba energie v porovnaní s WiFi.

Technické parametre:

  • Napájanie: 1x batéria CR2032 (nie je súčasťou balenia)
  • Rozmery: 40x40x11 mm
  • Bezdrôtová technológia: zigbee 3.0
  • Dosah: 10-30 m
  • Frekvencia: 2,4-2,483 GHz
  • Prevádzková teplota: -10 ℃ až +50 ℃
  • Prevádzková vlhkosť: 10-95%RH
  • Podporované OS: Android, iOS

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: ZigBee
Možnosť pripojenia k bráne: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.