BOT Smart senzor kvality vzduchu WiFi AirBox4

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentný snímač kvality vzduchu, Zigbee 3.0, Wi-Fi gateway zariadenie potrebné pre funkčnosť, Tuya Smart / Smart Life mobilná aplikácia.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 7031
€34,30 €28,35 bez DPH
BOT Smart senzor kvality vzduchu WiFi AirBox4
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentný senzor kvality vzduchu WiFi AirBox4

Inteligentný snímač kvality vzduchu od spoločnosti BOT možno jednoducho ovládať pomocou smartfónu. Vďaka technológii Zigbee 3.0 a jednej centrálnej jednotke (nie je súčasťou balenia) môžete ľahko pripojiť rôzne inteligentné produkty z vašej inteligentnej domácnosti. Snímač zisťuje zmeny teploty, vlhkosti a plynu. Tento produkt vás bude informovať o všetkých zmenách prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne, ktorá je k dispozícii pre platformy Android aj iOS.

Automatické zapnutie klimatizácie

Ak je teplota v miestnosti/kancelárii príliš vysoká, detektor automaticky zapne klimatizáciu.

Automatické zapnutie zvlhčovača

Ak je vzduch v miestnosti príliš suchý, detektor automaticky zapne zvlhčovač.

Automatické zapnutie čističky vzduchu

Ak formaldehyd prekročí povolenú hodnotu, detektor dá pokyn čističke vzduchu, aby sa automaticky otvorila.

Automatické zapnutie elektrického ohrievača vzduchu

Ak je teplota v miestnosti/kancelárii príliš nízka, detektor automaticky zapne elektrický ohrievač vzduchu.

Automatické zapnutie ventilátora

Ak hladina oxidu uhličitého prekročí povolenú hodnotu, detektor dá pokyn na automatické spustenie ventilátora.

Upozorňujeme, že tento výrobok komunikuje prostredníctvom technológie ZigBee. Pre správnu funkčnosť je potrebná brána ZigBee (centrálna jednotka/brána/hub).

Čo je technológia ZigBee?
Z pohľadu inteligentnej domácnosti ide o iný spôsob pripojenia jednotlivých zariadení ako pomocou WiFi. Technológia ZigBee spája produkty založené na bráne ZigBee, ktorá sa potom pripája k internetu prostredníctvom WiFi. Táto brána preposiela signál všetkým produktom v dostupnom okruhu. Zariadenia ZigBee si však odovzdávajú signály aj medzi sebou (podobne ako siete mesh). Napríklad zásuvka na druhej strane bytu nemusí byť nevyhnutne pripojená k rozbočovaču. Stačí sa pripojiť k inému produktu ZigBee, ktorý je bližšie k rozbočovaču, a preberať z neho signál - jednotlivé zariadenia tak môžu fungovať ako tzv. opakovač (zosilňovač signálu). Výhodou siete ZigBee je aj nižšia spotreba energie v porovnaní s WiFi.

Smart Life / Tuya Smart

Aplikácia Inteligentný život vám umožňuje pomocou mobilného telefónu alebo tabletu ovládať všetky podporované inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti. Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Ak chcete správne používať inteligentný detektor dymu BOT Zigbee AirBox4, musíte použiť bránu ZigBee 3.0 (nie je súčasťou dodávky).

Technické parametre:

  • Prevádzková teplota: -20-85 ℃
  • Prevádzkové napätie: 4,8-12 V
  • Prevádzkový prúd: 10-496 mA
  • Rozmery 90 x 90 x 35 mm
  • Napájanie: USB 5V / 1A
  • Technológia: ZigBee 3.0
  • Farba: biela
  • Materiál: PVC

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: WiFi, ZigBee
Možnosť pripojenia k bráne: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.