BOT Smart detektor dymu ZigBee SS2

Neohodnotené
Značka: BOT

Cinteligentný detektor dymu, ZigBee, akustický alarm 80 dB, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life, upozornenie na slabú batériu, biely.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 7029
€21,78 €18 bez DPH
BOT Smart detektor dymu ZigBee SS2
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentný detektor dymu ZigBee SS2

Inteligentný detektor dymu, ktorý prináša novú úroveň zabezpečenia do vašej domácnosti alebo kancelárie. Vďaka inovatívnemu dizajnu a modernej technológii vás detektor ochráni pred nebezpečenstvom požiaru a zabezpečí pokojný spánok vám aj vašim blízkym.

Najlepšia ochrana pre váš domov

BOT Inteligentný detektor dymu WiFi SD5 funguje na základe fotoelektrického princípu rozptýleného svetla, ktorý zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú detekciu dymu. V prípade nebezpečenstva požiaru sa okamžite ozve hlasný akustický signál 80 dB, ktorý vás upozorní na nebezpečenstvo.

Bezdrôtová technológia pre jednoduché používanie

Vďaka technológii ZigBee 3.0 nie sú potrebné žiadne káble ani zložitá inštalácia. Detektor je napájaný dvoma batériami AAA a ľahko sa inštaluje na strop. Stav zariadenia môžete sledovať prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre iOS a Android, ktorá je podporovaná aj v češtine.

Ideálne pre každý priestor

BOT Inteligentný detektor dymu ZigBee SS02 je vhodný do všetkých obytných priestorov domu, ako aj do priestorov so zvýšeným rizikom požiaru. Odporúčame ho najmä do spální, obývacích izieb, chodieb, komôr, drevených konštrukcií a iných miest, kde sa fajčí alebo kde sa nachádzajú elektrické spotrebiče a ohrievače.

5 kľúčových výhod detektora dymu BOT Smart ZigBee SS2:

1. Spolehlivá ochrana: Rychlá a přesná detekce kouře pomocí fotoelektrického principu rozptýleného světla.
2. Snadná instalace: Bezdrátová technologie ZigBee 3.0 a napájení pomocí AAA baterií eliminuje potřebu kabelů.
3. Univerzálnost: Vhodné pro všechny obytné prostory i místa se zvýšeným rizikem požárů.
4. Bezplatná mobilní aplikace: Sledujte stav svého detektoru na svém telefonu s podporou českého jazyka.
5. Hlasitý akustický signál: V případě nebezpečí se okamžitě spustí varovný signál o síle 80 dB.

Upozorňujeme, že tento výrobok komunikuje prostredníctvom technológie ZigBee. Pre správnu funkčnosť je potrebná brána ZigBee (centrálna jednotka/brána/hub).

Čo je technológia ZigBee?
Z pohľadu inteligentnej domácnosti ide o iný spôsob pripojenia jednotlivých zariadení ako pomocou WiFi. Technológia ZigBee spája produkty založené na bráne ZigBee, ktorá sa potom pripája k internetu prostredníctvom WiFi. Táto brána preposiela signál všetkým produktom v dostupnom okruhu. Zariadenia ZigBee si však odovzdávajú signály aj medzi sebou (podobne ako siete mesh). Napríklad zásuvka na druhej strane bytu nemusí byť nevyhnutne pripojená k rozbočovaču. Stačí sa pripojiť k inému produktu ZigBee, ktorý je bližšie k rozbočovaču, a preberať z neho signál - jednotlivé zariadenia tak môžu fungovať ako tzv. opakovač (zosilňovač signálu). Výhodou siete ZigBee je aj nižšia spotreba energie v porovnaní s WiFi.

Technické parametre:

  • Farba: biela
  • Hlasitosť sirény: 80 dB
  • Technológia: ZigBee 3.0
  • Napájanie: 2x batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
  • Rozmery: 80 x 38 x 52 mm
  • Rozsah detekcie: 20 m2

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: ZigBee

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.