BOT Smart bezpečnostná siréna AS3 ZigBee

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentná bezpečnostná siréna, kompatibilná s inými zariadenia SmartLife pre inteligentnú domácnosť, Zigbee 3.0, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2492
€41,60 €34,38 bez DPH
BOT Smart bezpečnostná siréna AS3 ZigBee
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentná bezpečnostná siréna AS3 ZigBee

Bezpečnosť a pokoj v domácnosti máte teraz na dosah ruky s inteligentnou bezpečnostnou sirénou BOT AS3 ZigBee. Siréna komunikuje s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti pomocou technológie Zigbee, čo zaručuje rýchlu a spoľahlivú komunikáciu.

Predstavte si, že môžete ovládať zabezpečenie svojho domu odkiaľkoľvek pomocou jednoduchej aplikácie v smartfóne. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete byť okamžite upozornení na akýkoľvek problém a prijať potrebné opatrenia.

5 hlavných dôvodov, prečo si zaobstarať BOT Smart Security Siren AS3 ZigBee:

1. Maximální bezpečnost: Okamžité upozornění na váš smartphone v případě zjištění problému, což umožňuje rychlou reakci a ochranu vašeho domova.
2. Vysoce výkonná siréna: Hlasitý alarm a blikající světlo zajišťují, že si nikdo neodchází bez povšimnutí.
3. Kompatibilita s chytrými zařízeními: Siréna se snadno propojí s ostatními SmartLife produkty pro chytrou domácnost, což umožňuje centralizovanou kontrolu všech zařízení.
4. Zigbee technologie: Spolehlivá komunikace mezi zařízením a ostatními Zigbee produkty až do vzdálenosti 75 metrů, zaručuje široký dosah pokrytí vaší domácnosti.
5. Jednoduchá instalace a ovládání: Díky chytré aplikaci do smartphonu můžete mít všechna SMART zařízení pod kontrolou a ovládat je tak z jednoho jediného zařízení – Vašeho smartphonu!

Možnosť pripojenia viacerých zariadení prostredníctvom brány WiFi (treba zakúpiť samostatne). Zariadenie využíva bezplatnú a veľmi obľúbenú aplikáciu Tuya Smart a rozhranie ZigBee. Ak teda v budúcnosti plánujete vo svojej domácnosti viac inteligentných spotrebičov a ovládacích prvkov, tento produkt je pre vás ten pravý.

Upozorňujeme, že tento výrobok komunikuje prostredníctvom technológie ZigBee. Pre správnu funkčnosť je potrebná brána ZigBee (centrálna jednotka/brána/hub).

Čo je technológia ZigBee?
Z pohľadu inteligentnej domácnosti ide o iný spôsob pripojenia jednotlivých zariadení ako pomocou WiFi. Technológia ZigBee spája produkty založené na bráne ZigBee, ktorá sa potom pripája k internetu prostredníctvom WiFi. Táto brána preposiela signál všetkým produktom v dostupnom okruhu. Zariadenia ZigBee si však odovzdávajú signály aj medzi sebou (podobne ako siete mesh). Napríklad zásuvka na druhej strane bytu nemusí byť nevyhnutne pripojená k rozbočovaču. Stačí sa pripojiť k inému produktu ZigBee, ktorý je bližšie k rozbočovaču, a preberať z neho signál - jednotlivé zariadenia tak môžu fungovať ako tzv. opakovač (zosilňovač signálu). Výhodou siete ZigBee je aj nižšia spotreba energie v porovnaní s WiFi.

Kľúčové vlastnosti:

  • Technológia: Zigbee 3.0
  • Napájanie: kábel mini-USB alebo batéria (nie je súčasťou dodávky)
  • Prevádzková teplota: -10 až +55 °C
  • Dosah: do 75 m
  • Podporované operačné systémy: Android, iOS
  • Rozmery: 80× 37 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: ZigBee
Možnosť pripojenia k bráne: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.