BOT Smart bezpečnostná siréna AS2 WiFi

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentná bezpečnostná siréna, kompatibilná s inými zariadenia SmartLife pre inteligentnú domácnosť, WiFi, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 7030
€31,07 €25,68 bez DPH
BOT Smart bezpečnostná siréna AS2 WiFi
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentná bezpečnostná siréna AS2 WiFi

Bezpečnosť a pokoj vo vašej domácnosti máte teraz na dosah ruky vďaka inteligentnej bezpečnostnej siréne BOT AS2 WiFi. Siréna komunikuje s ostatnými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti pomocou technológie WiFi, čo zaručuje rýchlu a spoľahlivú komunikáciu.

Predstavte si, že môžete ovládať zabezpečenie svojho domu odkiaľkoľvek pomocou jednoduchej aplikácie v smartfóne. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete byť okamžite upozornení na akýkoľvek problém a prijať potrebné opatrenia.

5 hlavných dôvodov, prečo si zaobstarať BOT Smart Security Siren AS2 WiFi:

1. Maximální bezpečnost: Okamžité upozornění na váš smartphone v případě zjištění problému, což umožňuje rychlou reakci a ochranu vašeho domova.
2. Vysoce výkonná siréna: Hlasitý alarm a blikající světlo zajišťují, že si nikdo neodchází bez povšimnutí.
3. Kompatibilita s chytrými zařízeními: Siréna se snadno propojí s ostatními SmartLife produkty pro chytrou domácnost, což umožňuje centralizovanou kontrolu všech zařízení.
4. WiFi technologie: Spolehlivá komunikace mezi zařízením a ostatními WiFi produkty až do vzdálenosti 75 metrů, zaručuje široký dosah pokrytí vaší domácnosti.
5. Jednoduchá instalace a ovládání: Díky chytré aplikaci do smartphonu můžete mít všechna SMART zařízení pod kontrolou a ovládat je tak z jednoho jediného zařízení – Vašeho smartphonu!

Kľúčové vlastnosti:

  • Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi 2,4 GHz
  • Napájanie: kábel mini-USB alebo batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Prevádzková teplota: -10 až +55 °C
  • Dosah: do 75 m
  • Podporované operačné systémy: Android, iOS
  • Rozmery: 80× 37 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.