BOT prístupový systém s klávesnicou K2

Neohodnotené
Značka: BOT

Pprístupový systém s klávesnicou a čítačkou prístupových kariet,Bluetooth, WiFi (po pripojení k bráne), vhodný prehotely, penzióny a iné komerčné priestory.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2629
€105,07 €86,83 bez DPH
BOT prístupový systém s klávesnicou K2
Neohodnotené
Značka: BOT
Snímka obrazovky 2023 07 11 o 13.04.49
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT prístupový systém s klávesnicou K2

Systém kontroly prístupu BOT s klávesnicou K2 spája modernú technológiu a bezpečnosť. Tento inovatívny produkt je viac ako len jednoduchý systém kontroly prístupu. Ide o inteligentné riešenie, ktoré optimalizuje riadenie prístupu do vášho majetku a poskytuje vyššiu úroveň kontroly a bezpečnosti.

BOT prístupový systém K2 s klávesnicou je vybavený čítačkou prístupových kariet, ale je tiež kompatibilný s technológiami Bluetooth a WiFi, čo ponúka maximálnu flexibilitu a pohodlie. Je ideálnou voľbou pre hotelierov, ale aj pre komerčné budovy a obytné domy.

Predstavte si, že môžete meniť heslá, spravovať prístup a monitorovať aktivity - a to všetko z pohodlia telefónu alebo tabletu, nech ste kdekoľvek na svete. K2 sa ľahko pripája ku všetkým elektrickým zámkom a ponúka niekoľko možností kontroly prístupu - prostredníctvom kódu, karty alebo mobilnej aplikácie (bluetooth).

Technické parametre:

  • Spotreba: 15 mA
  • Čas odomknutia: 1,5 sekundy
  • Rozmery: 7,5 × 11,5 × 2,2 cm
  • Napätie: 12 V; 230 V
  • Technológia: Bluetooth (po pripojení k bráne)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.