Nápady a tipy na darček - super SMART Vianoce 2021

,,Za 3 mesiace začínajú Vianoce.“ Táto veta spôsobí veľa rozdielnych emócii. V niekom vyvolá pocit radosti, u niekoho zúfalstvo, že je opäť nutné hľadať darčeky pre svojich blízkych. Či už patríte k akejkoľvek skupine, tak v Blueroad sme pre Vás pripravili návod, čo by ste mohli kúpiť svojim najbližším.

Vianočný darček pre mamu
Chytrý difuzér a květináč

Inteligentný difuzér

Pri oddychu, pleťovej maske, kúpeľoch či joge neexistuje žena, ktorá by odmietla spríjemniť si tieto chvíle krásnou vôňou vonných olejčekov. Inteligentné difuzéri sú ideálnym darčekom pre Vaše dámy, pretože sa jednoducho ovláda a prevonia celú izbu vami zvolenou vôňou. Rovnako sa dá používať inteligentný difuzér k zlepšeniu vzduchu v miestnosti. Široký výber difuzérov nájdete tu.

Inteligentný kvetináč

Ak Vaša mama rada záhradníči, tak ocení inteligentné kvetináče, s ktorými je pestovanie jednoduchšie. Vďaka dvom svetelným LED režimom je pestovanie rýchlejšie a efektívnejšie. Nádoba inteligentnejšie kvetináče ponúkajú dve oblasti pre pestovanie, teda je možné kombinovať dve rôzne rastliny v jednom kvetináči. Polievanie je menej časté ako v prípade klasického kvetináča, a to vďaka kontrolke objemu vody. Ponuku našich kvetináčov nájdete tu.

Vianočný darček pre ocina

LED Lampa a chytrá váha

Inteligantná váha

Po Vianociach už zostáva len týždeň do Silvestra a ľudia si často sa pri tejto príležitosti  dávajú novoročné predsavzatia na zlepšenie fyzickej kondície. Tak prečo nepodporiť ocina už predtým. Inteligentná váha nemeria len hmotnosť, ale aj množstvo svalov, tuku, viscerálneho tuku, BMI, telesného veku, vody a kalórii. Vďaka prepojeniu váhy s telefónom môžete vidieť svoje výsledky v aplikácii a ľahko tak zmeniť stravu či tréningový plán. Na inteligentnú váhu sa môže pripojiť až 8 rôznych zariadení, teda nič nebráni tomu, aby ju využívala celá rodina. Ponuku našich inteligentných váh nájdete tu.

Nordic LED lampa

Nordic lampa navodí svojimi jasnými farbami v pokoji večer príjemnú atmosféru a pomôže k zaslúženému relaxu po ťažkom dni napr.: pri pozeraní filmu. Celá rodina si teda môže užiť výhody Nordic lampy najmä počas temných a dlhých nocí v zime. Našu Nordic LED lampu nájdete tu.

Vianočný darček pre vaše deti

Projektor nocni oblohy a reproduktor

Projektor nočnej oblohy

Projektor noční oblohy si vaše malé ratolesti zamilujú! Jasné a žiarivé farby uchvátia pozornosť každého pri vstupe do izby a spríjemní akúkoľvek aktivitu od pozerania televízie až po pokojné zaspávanie. Projektor je ľahko ovládateľný pomocou aplikácie Smart Life, kde si môžete nastaviť farby, sýtosť, jas a časovač. Dáte tak priestor vašej fantázii. Náš projektor noční oblohy nájdete tu.

Reproduktory

,,Kde je hudba, tam je život.“ tvrdí slávne porekadlo a u mladých to platí dvojnásobne. Zábava je vždy spojená s hudbou, a preto nájdete na e-shope Blueroad niekoľko typov reproduktorov, ktoré sú navrhnuté v praktickej veľkosti, majú kvalitní zvuk a silnú batériu. Ponuku našich reproduktorov a slúchadiel nájdete tu.

Vianočný darček pre babku a dedka

 

Termoska (1)

Inteligentná termoska

Aj keď Vaši starí rodičia nežijú modernými technológiami, tak inteligentná termoska je takmer identická s tou klasickou. Avšak s rozdielom, že na hornom viečku sa nachádza meranie teploty. Už sa Vám teda snáď nestane, že sa pri pití kávy alebo čaju z termosky obaríte, pretože budete vedieť, akú teplotu má Váš horúci nápoj. Ponuku našich inteligentných termosiek nájdete tu.

Vianočný darček pre maznáčika

Interaktivni kost a davkovac krmiva

Hádzačka a interaktívna hračka

Vo vašej neprítomnosti sa Váš maznáčik s inteligentnými hračkami ponúkanými na našom e-shope už nebude cítiť sám! Môžete nerušene ležať na záhrade a vrhač loptičiek zabaví vášho psa. Alebo si môžete zakúpiť rovno hračku, ktorá bude pred vaším psíkom či mačičkou utekať a podporovať ho v pohybe a aktívnom štýle života. Ponuku interaktívnych hračiek pre domácich maznáčikov nájdete tu.

Automatický dávkovač krmiva

Doprajte svojmu štvornohému miláčikovi luxus pravidelnej stravy. Automatické dávkovače ponúkame tak s kamerkou a možnosťou krátkej hlasovej správy, ako aj klasické modely zamerané hlavne na dávkovanie potravy a so zachovaním funkcie hlasovej správy. Je možnosť nastaviť až 5-6 jedál denne. Tento počet záleží podľa typu dávkovača. Nebudete sa  tak musieť ponáhľať z práce domov, aby ste nakŕmili Vášho maznáčika. Všetko bude bezstarostne zariadené pomocou inteligentného automatického dávkovača. Ponuku automatických dávkovačov krmiva pre domácich maznáčikov nájdete tu.

V prípade záujmu o niektorý z vyššie uvedených produktov vám v rámci jesenného a vianočného obdobia ponúkame dodatočnú 5% zľavu pri použití zľavového kódu DAREK5.