Nápady a tipy na vianočné darčeky- Vianoce 2022

 

Hľadáte originálny darček pre muža, ženu, babku, dedka alebo psa či mačku? Máme pre Vás tipy na najlepšie vianočné darčeky pre celú rodinu. V našom e-shope môžete vyberať a následne všetko objednať z pohodlia domova. Skvelou správou pre darčeky na Vianoce je, že u produktov skladom garantujeme odoslanie do 24 hodín od obdržania objednávky.

Darček pre mamku 

aroma difuzéry VánoceChytrý ultrazvukový aróma difuzér
Neexistuje žena, ktorá by odmietla spríjemniť si chvíle odpočinku krásnou vôňou vonných olejčekov. Chytré difuzéry sú ideálnym darčekom pre Vaše dámy, pretože sa jednoducho ovládajú a zvolenou vôňou vykúzlia príjemnú atmosféru v celom byte. Tieto difuzéry používajú technológiu ultrazvukovej difúzie a vytvárajú 360° ultrazvukové frekvencie, ktoré okamžite atomizujú molekuly vody a oleja do vzduchu. Výsledkom je omnoho zdravšia alternatíva ako difuzéry tepla staršieho typu, ktoré môžu počas procesu difúzie tepla poškodiť éterické oleje. Je praktický a vypne sa automaticky po vyprázdnení nádržky. Milovníčky gadgetov potešia typy difuzérov, ktoré sa dajú párovať s aplikáciami a ovládať mobilným telefónom alebo sú kompatibilné s Amazon Alexa či Google Assistent. Pre tie, ktoré majú radšej klasiku, máme v ponuke difuzéry s diaľkovým ovládaním či klasické tlačidlové. Naše difuzéry si môžete prezrieť tu.

Chytrý kvetináč
chytry kvetinac 10Ak má Vaša mama rada v kuchyni bylinky a priala by si mať ich čerstvé po celý rok, odporúčame chytrý kvetináč, s ktorým ide pestovanie v domácom prostredí jednoduchšie. LED kvetináč využíva metódu hydroponického pestovania rastlín, čo v praxi znamená, že pri dodržaní stanovených postupov, nebudú Vaše bylinky od hliny, pretože táto metóda využíva poznatky pestovania rastlín vo vodnom roztoku. Metóda hydroponického pestovania v kombinácii so správne zvoleným LED zdrojom svetla býva všeobecne efektívnejšia s väčšími výnosmi ako klasická metóda pestovania rastlín v hline. Tieto kvetináče sú nielen designové a budú ozdobou každej kuchyne, ale sú taktiež veľmi praktické. Disponujú funkciou automatického zavlažovania bez nutnosti každodenného zalievania. Tak prečo si neuľahčiť život? Kvetináč sa bude starať o Vaše bylinky za Vás. Vďaka svetelným LED režimom je pestovanie rýchlejšie a efektívnejšie. Kvetináč dokáže dávkovať svetlo kvetinám presne podľa ich potrieb na mieru. Jeho atraktívny vzhľad naviac nepochybne upúta zrak každej návštevy. Chytrý kvetináč môže vďaka LED rampe v kuchyni slúžiť tiež ako LED lampa. Chytré kvetináče sa hodia pre pestovanie byliniek, malého ovocia a zeleniny, vanilky, sukulentov a menších kvetov. Ponuku našich kvetináčov nájdete tu.

Darček pre ocka

VáhaChytrá váha
Po Vianociach už ostáva iba týždeň do Silvestra a často sa pri tejto príležitosti vysloví novoročné predsavzatie na zlepšenie fyzickej kondície. Tak prečo nepodporiť ocka už predtým. Chytrá váha nemeria iba hmotnosť, ale aj množstvo svalov, tukov, viscerálneho tuku, BMI, telesného veku, vody a kalórií. Vďaka prepojeniu váhy s telefónom môžete vidieť svoje výsledky v aplikácii, a jednoducho tak zmeniť stravu či tréningový plán. Na chytrú váhu sa vie pripojiť až 8 rôznych zariadení, a tak nič nebráni tomu, aby ju využívala celá rodina. Ponuku našich chytrých váh nájdete tu.

nordic lampaNordic LED lampa
Inteligentná Nordic lampa navodí svojimi jasnými farbami v miestnosti večer príjemnú atmosféru a dopomôže po ťažkom dni k zaslúženému relaxu, napr. pri sledovaní filmu. Každého ocka, ktorý miluje moderné technológie, určite poteší, že niektoré typy lámp ide ovládať bez vstávania z gauča cez aplikáciu v mobilnom telefóne. Vyberať si môžete z lámp, ktoré svietia staticky, blikajú, dokážu svietiť aj farebne alebo iba v režime teplého/studeného svetla. Každú lampu a jej svetlo si tak dokážete jednoducho nastaviť na mieru Vašim potrebám a momentálnej nálade. Všetky lampy môžete preskúmať tu.

 

Darček pre deti

BOT Projektor noční oblohy s3 1Projektor nočnej oblohy
Projektor nočnej oblohy si vaše malé ratolesti zamilujú ! Jasné a žiarivé farby uchvátia pozornosť každého pri vstupe do miestnosti a spríjemnia akúkoľvek aktivitu od pozerania televízie až po pokojné zaspávanie. Vytvorte Vašim deťom magickú nočnú oblohu priamo u Vás doma. Úžasná hra farieb vesmírnych hmlovín Vás aj deti určite uchváti. Projektor sa jednoducho ovláda pomocou aplikácie Smart Life, kde si môžete nastaviť farby, sýtosť, jas a časovač. Dáte tak priestor vašej fantázii. Náš projektor nočnej oblohy nájdete tu.

reproduktorReproduktory
„Kde je hudba, tam je život.“ Ako hovorí slávne príslovie a u mladých ľudí to platí dvojnásobne. Zábava je vždy spojená s muzikou, a preto nájdete na e-shope Blueroad niekoľko typov reproduktorov, ktoré sú navrhnuté v praktickej veľkosti, majú kvalitný zvuk a silnú batériu. O zábavu sa určite postarajú reproduktory s LED osvetlením, ktorých farbu môžu Vaše ratolesti meniť podľa aktuálnej nálady. Osvetlenie týchto reproduktorov ponúka 4 úrovne jasu, pričom úrovne jasu slúžia ako indikátory stavu batérie. Ponuku našich reproduktorov a slúchadiel nájdete tu.

powerbankaPowerbanky solárne aj klasické
Potešte svoje deti powerbankou, ktorá môže čerpať energiu aj zo slnečných lúčov. Tento darček je vhodný pre tých, ktorí sú často v pohybe a pritom potrebujú dobíjať napríklad mobilný telefón. Powerbanka sa dokáže nabíjať za slnečného svitu a následne energiu uchovať, alebo predať ďalej. Solárne powerbanky máme skladom v rôznych kapacitách a designoch. Nielen solárne ale taktiež klasické powerbanky a batérie môžete preskúmať tu.

Darček pre babku a dedka

chytrá termoskaChytrá termoska
Aj keď Vaši starí rodičia neholdujú moderným technológiám, tak chytrá termoska je skoro identická s tou klasickou. Avšak s tým rozdielom, že na hornom viečku sa nachádza meranie teploty. Už sa Vám teda snáď nestane, že sa pri pití kávy alebo čaju z termosky oparíte, pretože budete vedieť, akú teplotu Váš horúci nápoj práve má. Ponuku našich chytrých termosiek nájdete tu.

Vianočné darčeky pre maznáčika

vrhačAutomatický vrhač loptičiek a ďalšie interaktívne hračky
Vo vašej neprítomnosti sa Váš maznáčik s chytrými hračkami ponúkanými na našom e-shope už nebude cítiť sám! Môžete nerušene ležať na záhrade a vrhač loptičiek zabaví vášho psa na dlhú dobu. Alebo si môžete zadovážiť rovno hračku, ktorá bude pred vašim psíkom či mačičkou utekať a podporovať ho v pohybe a aktívnom štýle života. Ponuku interaktívnych hračiek pre domácich maznáčikov nájdete tu.

Dávkovač krmiva pro domácí mazlíčkyAutomatický dávkovač krmiva
Doprajte svojmu štvornohému miláčikovi luxus pravidelnej stravy. Automatické dávkovače ponúkame ako s kamerou a možnosťou krátkej hlasovej správy, tak aj klasické modely zamerané hlavne na dávkovanie potravy a so zachovávaním funkcie hlasovej správy. Je možnosť nastaviť až 5-6 jedál denne. Tento počet závisí podľa typu dávkovača. Nebudete sa tak musieť ponáhľať z práce domov, aby ste nakŕmili Vášho maznáčika. Všetko bude bezstarostne zariadené pomocou chytrého automatického dávkovača. Ponuku automatických dávkovačov krmiva pre domácich maznáčikov nájdete tu.