Michaela a jej relaxačná rutina s difuzérom

Relaxácia môže mať veľa podôb, zhodneme sa ale určite na tom, že pre každého človeka znamená to isté: vyčistiť hlavu, navodiť prijemnú atmosféru, byť prítomný tu a teraz. Inak to nemá ani lifestylová influencerka Michaela (@miichaaellla), ktorá motivuje stovky žien ako sa príjemne a módne obliecť, aké zaujímavé miesta navštíviť alebo akým spôsobom najlepšie oddychovať. Ako vníma inteligentnú technológiu a ako ju používa k uvoľneniu mysle, sa dozviete v článku. 

IMG_2263

Ktorý je Váš najobľúbenejší pomocník v domácnosti? Používate aj inteligentnú elektroniku?

No mojím úplne najobľúbenejším pomocníkom je asi práčka, keďže periem každý deň už len kvôli sebe, abyv som bola spokojná. :) Čo sa týka inteligentnej elektroniky, zatiaľ ju nepoužívame, ale určite chceme vymeniť vypínače v domácnosti za inteligentné. 

Ako sa Vám páčil náš difuzér a ako ste s ním bola spokojná? 

Difuzér mi robí spoločnosť skutočne každý deň, som s produktom maximálne spokojná! 

206179757_169234071850728_5916662794714994216_n (1)Ponuka inteligentných difuzérov

Ktoré produkty z našej ponuky Vás ešte zaujali? 

Z vašej stránky sa tažko vyberá len pár vecí, pretože celý sortiment si myslím, že je naozaj praktický a hodili by sa mi všetky produkty! :) Ale keby som mala vybrať len niekoľko, tak okrem difuzéra ma oslovili reproduktory, termosky, váha a vysávač, ktorý vyzerá úžasne. 

Máte nejaký večerný rituál? Ako po náročnom dni upokojujete myseľ a oddychujete?

Prvá vec, ktorú robím, keď sa podvečer vrátim z práce, je káva a zapnutie difuzéra. Je to moja relaxačná rutina, na ktorú sa veľmi teším každý deň. Hlavne po náročnom dni mi pomáha príjemne sa uvoľniť a preladiť sa na útulný a kľudný domov. 

Ktorý z esenciálnych olejov by ste odporúčala najviac? Zaznamenali ste zdravotné benefity aromaterapie? 

Do difuzéra používam najradšej pomarančové a citrónové vône, tie by som určite odporučila. O pozitívnych účinkoch aromaterapie viem, mám ich vyskúšané sama na sebe, ale aj na maminke, keďže je onkologický pacient. Kupujem jej preto olejčeky na dobrú náladu, proti stresu či k napomáhaniu k lepšiemu spánku a využíva ich skutočne na dennej bázy. Dostala odo mňa difuzér k sviatku a je to asi najlepší darček, akým som ju mohla prekvapiť, mala z toho veľkú radosť. :) 

228158763_4068075939987515_8811247230964196990_n (1)

A teraz niečo o Vás: Povedzte nám, ako dlho sa aktívne staráte o Váš Instagramový profil a čo Vás na tom najviac baví?

O môj Instagramový profil sa aktívne starám rok a pol. Najskôr som ho mala len sama pre seba ako takú spomienku na miesta, kde som bola a čo pekné som zažila. Neskôr, keď mi ľudia začali písať a zaujímať sa o miesta ktoré somm navštívila, povedala som si, že ľuďom sa moje fotky a príspevky očividne páčia, tak prečo im to všetko neukázať. :) Snažím sa preto vyhľadávať zaujímavé miesta a zachytiť ich v celej svojej kráse. 

Čo sa snažíte vďaka Instagramu svojim followerom odkázať a kto Vás hlavne sleduje?

Myslím si, že väčšinou ma sledujú ženy a maminky, ktoré baví móda a často si pýtajú rady čo sa týka vlasov, pleti a párkrát som už robila aj poradkyňu na telefóne vo výbere šatov či kozmetiky. Mojim Instagramovým profilom by som chcela ukázať, že aj za málo peňazí sa dajú navštíviť krajiny, o ktorých väčšinou len čítame v časopisoch. Keď niekoho inšpirujem v obliekaní, v cestovaní či vo výberu produktov, mám z toho veľkú radosť. 

Pomaly sa už blížia Vianoce. Na čo sa najviac v priebehu sviatkov tešíte?

Najviac sa teším na rodinu a stromček. Teším sa, že te celoročný  zhon trošku ustúpi, Vianoce si naozaj vychutnávam. Darčeky kupujem vopred (aj teraz už ich v podstate skoro všetky mám), takže sa neponáhľam, mám čas na upratovanie a všetky svoje obľúbené vianočné rozprávky.