Inteligentná kľučka - majte svoje dvere pod kontrolou

Inteligentná kľučka je ďalším z výdobytkov modernej doby, ktorý vám ušetrí veľké množstvo peňazí a času. Ak chcete niekomu, hoci len dočasne, sprístupniť niektorú z miestností vášho domu, podniku či kancelárie, nie je potrebné vážiť cestu do železiarstva. Ak odchádzate na dovolenku a chcete, aby vám kamarát polieval kvety, nemusíte mu požičiavať kľúč. Vaša kaviareň už nemusí slúžiť ako verejná toaleta pre okoloidúcich. Všetko vyrieši jedna inteligentná kľučka ...

Čo je inteligentná kľučka?

Je to neoddeliteľná súčasť inteligentnej domácnosti, ktorá zvýši bezpečnosť a komfort vášho bývania. Pomocou inteligentnej kľučky môžete zabezpečiť priestory bytov, kancelárií, izieb, toaliet alebo skladov. Umožní vám nastaviť vstup do daných priestorov hneď niekoľkými spôsobmi. Dvere s touto kľučkou je možné otvoriť pomocou Bluetooth technológie mobilným telefónom s podporou systému Android / iOS. Variantou je tiež odomykanie na diaľku pomocou WIFI gateway, odomykanie pomocou PIN hesla na kľučke alebo biometricky - odtlačkom prstu. chytrá klika TT Lock H1 72mm

Výhodou je bezpochyby aj moderný a jednoduchý dizajn. Kľučka síce upúta pozornosť technologického nadšenca, v interiéri ale rozhodne nepôsobí rušivým dojmom.

Pre koho je inteligentná kľučka stvorená?

pre kancelárie

Nie všetky dvere kancelárie by mali byť vždy otvorené. Ak potrebujete, aby mali k istým informáciám alebo materiálom prístup len určití zamestnanci, odporúčame priestory zabezpečiť inteligentnou kľučkou. Materiály budú v bezpečí pred zvedavými členmi tímu a vy budete mať ako správny šéf alebo šéfka všetko pod kontrolou.

Pre ubytovacie zariadenia

Prenajímate byt či chatu, ale v deň príchodu hostí nemáte čas? S inteligentnou kľučkou už sa nemusíte podriaďovať časovému harmonogramu svojich klientov. Vygenerujte im heslo a po ich odchode ho zase zrušte. Využitie si kľučka nájde tiež v hoteloch či penziónoch.

Do kaviarne alebo reštaurácie

zvědavá zaměstnankyněAk máte kaviareň a snažíte sa, aby sa v nej hostia cítili príjemne ako doma, nie je na škodu z užívania toaliet vylúčiť čiernych pasažierov. Majte prehľad, kto má na toaletu prístup a udržte tak vysoký štandard.

Domov

Umožnite prístup do bytu kamarátovi, ktorý vám nakŕmi rybičky, babke, ktorá postráži deti alebo upratovačke. Vy sa tak nebudete musieť ponáhľať domov a vaši známi nebudú viac musieť čakať pred domom.

Ako kľučka funguje?

Inteligtentná kľučka je napájaná štyrmi batériami AAA, ktoré vám pri stredne frekventovanej prevádzke vydrží približne desať mesiacov. Pre využitie funkcií je nutná inštalácia mobilné aplikácie TTlock, ktorá je kompatibilná so systémami Android a iOS.

Inštalácia inteligentnej kľučky je jednoduchá a nezaberie viac ako hodinu. Samotné zaobchádzanie s inteligentnou kľučkou je užívateľsky prívetivé a kľučka sa dá jednoducho nastaviť. Nastavuje sa a ovláda prostredníctvom aplikácie TTLock na vašom mobilnom telefóne, a teda môžete s kľučkou pracovať kedykoľvek sa to hodí. Vďaka tejto aplikácii môžete nastaviť povolenia pre jednotlivých užívateľov, sledovať históriu alebo nastaviť obmedzený časový vstup. Ďalšia možnosť ovládania je pomocou samotnej kľučky - bez mobilného telefónu alebo zadaním kódu na kľučke.

Ušetrite čas a nechajte si kľučku nainštalovať

Ak si objednáte inteligentnú kľučku, v rámci balenia dostanete predný a zadný panel, návod na použitie aj všetko potrebné príslušenstvo k inštalácii. Pokiaľ si ale chcete ušetriť čas a prácu s inštaláciou, ponúkame službu inštalácie vrátane prepojenia s chytrým telefónom.

Túto službu využívajú najmä kancelárie, kaviarne a ďalšie prevádzkarne. V cene je dovoz kľučky, jej inštalácia do dverí, stiahnutie aplikácie do vášho telefónu a prepojenie aplikácie s kľučkou. Technik vám či vašim zamestnancom následne nastaví prístupy a demonštruje, ako sa kľučka ovláda. V súčasnej dobe inštaláciu kľučky ponúkame v Prahe.

Potrebujete inteligentnú kľučku pre celú kanceláriu? Potom vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Chcete vo svojom živote maximálne bezpečie a komfort? Otvorte svoje dvere budúcnosti a kúpte si inteligentnú kľučku!