Chytré vychytávky pre vášho maznáčika

Podľa štúdií sú majitelia domácich maznáčikov zdravší, sebavedomejší a menej osamelí. S obstaraním domáceho zvieraťa ale na druhú stranu pribúda veľa povinností a starostlivosť o neho mnohokrát zaberá viac času, než sme predpokladali. Preto každý z nás hľadá spôsob, ako maximalizovať radosti a minimalizovali starosti o svojho štvornohého kamaráta.dávkovač granulí

Zariadenia radu SMARTPET sú skvelé interaktívne výrobky uľahčujúce život všetkým moderným chovateľom. Užívajte si svojho maznáčika bez starostí! V našej ponuke nájdete dávkovače kŕmenia aj interaktívne hračky nielen pre zábavu, ale aj pre fyzický a mentálny rozvoj vášho psa či mačky.

Dávkovač krmiva pre domácich maznáčikov

Ponáhľali ste sa ráno do práce a nestihli nachystať kŕmenie pre Vášho maznáčika? Pomocou aplikácie (iOS / Android) môžete nastaviť plánované kŕmenie a pri rannom zhone mať o starosť menej. Zvoliť môžete objem, čas, dátum aj opakovanie kŕmenia. Svojho maznáčika môžete dokonca potešiť krátkou správou, ktorú možno na zariadení nahrať. Dávkovač je tiež vybavený detektorom množstva krmiva, ktorý zabráni preplneniu misky. Vyberať môžete z niekoľkých konštrukčných riešení, dizajnov a farieb. Už nikdy sa nebudete musieť obávať, či váš maznáčik má cez deň čo jesť.

Vodná fontána s filtrom

Okrem kŕmenia sa naše zariadenia Smartpet postarajú samozrejme aj o pitný režim vášho maznáčika. Fontána je opatrená vodným filtrom, ktorý vám zaručí vysokú kvalitu vody bez nečistôt a nežiadúcich prvkov. Fontána zaručuje neustálu cirkuláciu vody a podporuje správny pitný režim vášho maznáčika. Je vhodná pre mačky a menšie plemená psov.

Interaktívne hračky pre psov a mačky

hračka pro kočkyAk je vám niekedy ľúto, že je váš domáci maznáčik doma sám, zatiaľ čo ste v práci a obávate sa, čo tam robí, riešením pre vás môže byť niektorá z interaktívnych hračiek. Pomôžu vám nielen zviera zabaviť, ale tiež ho motivujú k fyzickej aktivite, čo je bezpochyby dobre.

Interaktívna lopta je jednou z najobľúbenejších inteligentných hračiek. Je z príjemného materiálu, ktorý vydrží opakované hryzenie a škrabanie. Umožňuje nastavenie troch rýchlostných režimov podľa toho, ako aktívny váš maznáčik je. Zároveň je úplne bezpečný a pri otvorení obalu sa okamžite zastaví. Na jedno nabitie funguje až osem hodín. O zábavu je teda postarané!

 Ak máte mačku, určite jej urobíte radosť hračkou Trickypaw. Jedná sa o svetelnú interaktívnu hračku, ktorá je naprogramovaná tak, aby simulovala korisť. Hračka má 9 zvukových a 9 svetelných programov. Cesty svetla je možné prenastaviť alebo zapnúť automatické nastavenie. Svetlo je zdravotne nezávadné, nemusíte teda mať obavy o zrak vášho maznáčika. Na jedno nabitie hračka Trickypaw zabaví vašu mačku až na 12 hodín.

Ďalšia z inteligentných hračiek pre mačky je Kitifish. Ide o elektronickú hračku, ktorá svojim tvarom a pohybom pripomína zlatú rybku. Umožní každej hravej šelme "poriadne sa vyblázniť", pretože neustále stimuluje jej pozornosť. Hračka vydrží nabitá približne pol hodiny a ručíme za to, že sa do nej vaša mačka zamiluje.kost

Posledná hračka, ktorú vám v tomto článku predstavíme, je interaktívna kosť Wickedbone. Je vhodná ako pre psov, tak aj pre mačky. Prečo uprednostniť inteligentnú kosť od tej klasickej? Bežná kosť bohužiaľ u maznáčikov môže spôsobovať ulomenie zuba, a pri odkúsnutí časti kosti dochádza k zažívacím problémom, k poraneniu žalúdku a čreva, či upchatiu pažeráka. Odporúčame teda celkom bezpečnú inteligentnú alternatívu. Wickedbone má 3 rýchlostné režimy a zvládne 9 rôznych pohybov. Možno nastaviť tiež interaktívny mód, ktorý maznáčika zabaví bez vašej asistencie. Nielen, že si s ním váš pes alebo mačka užijú veľa zábavy, ale zároveň je odolný proti rozbitiu a chráni chrup zvieraťa.

Či už ste si teda maznáčika zaobstarali z vlastnej vôle, alebo ste podľahli prianím vašich detí a teraz starostlivosť o zviera zostala na vašich pleciach, nebojte sa uľahčiť si prácu. Vďaka interaktívnym hračkám ušetríte množstvo času a energie a zároveň potešíte svojho psíka či mačku.