BOT projektor nočnej oblohy - nebo iba pre vás

Fascinuje vás nočná obloha? Jasné hviezdy a súhvezdia, letné Perzeidy, planéty odrážajúce svit slnka, mliečna dráha plná farieb, polárna žiara...

Trblietavé hviezdy a mystická hmlovina už nie sú výsadou planetária, oblohy v odľahlej krajine alebo obyčajnou spomienkou na noci strávené pod šírym nebom. Teraz už nemusíte čakať na jasnú noc. Vďaka šikovnému projektoru si môžete užiť túto magickú krásu z pohodlia vášho domova každý deň.

Picture1

Hviezdna žiara pre každú príležitosť

Bot projektor nočnej oblohy využijete v každej miestnosti vašej domácnosti. Či už si chcete vychutnať chvíľu hlbokej relaxácie po pracovnom dni, užiť si romantický večer vo dvojici, navodiť pokojnú atmosféru pri uspávaní vašich detí alebo naopak rozprúdiť náladu na večierku s priateľmi.

Picture2

Inštalácia na pár kliknutí

Spárovanie projektora s aplikáciou je otázkou jednotiek minút. Dovoľte nám v niekoľkých stručných bodoch vysvetliť, ako na to:

  • Po stiahnutí aplikácie Smart Life na App store či Google play a založenie používateľského účtu zapojte projektor nočnej oblohy do elektriny a šesť sekúnd podržte tlačidlo uprostred (Switch button). Akonáhle začne tlačidlo modro preblikávať, zariadenie je pripravené na spárovanie.
  • Inštaláciu projektora do aplikácie začnite nascannováním QR kódu, ktorý nájdete na piatej strane manuálu. Ten je samozrejmou súčasťou každého balenia.
  • Následne pridajte zariadenie pomocou tlačidla "Go to add" a "+" a zadajte prihlasovacie údaje vašej Wi-Fi siete.
  • Spárovanie dokončite stlačením tlačidla "Dokončené".
Přidání BOT Projektor Noční Oblohy (1)
Intuitívne ovládanie

A teraz už tá zábavná časť!

Ovládanie pomocou aplikácie Smart Life je veľmi jednoduché a intuitívne. Nájdete tu niekoľko prednastavených nočných scenérií. Môžete si však tiež celú scenériu nastaviť podľa aktuálnej nálady sami. Za pár minút si tak vykúzlite nebo na mieru. Čo napríklad taká polárna žiara v obývačke?

A ako to vyzerá priamo v aplikácii? Poďme do nej nahliadnuť. V rozhraní aplikácie sú k dispozícii tri záložky - "White", "Colour" a "Scene".

Prvý z nich - "White" slúži na nastavenie laserového projektora hviezd. Pomocou dvoch škál je možné zvýšiť a znížiť jas hviezd a rýchlosť rotácie celej oblohy. Hviezdy je možné tiež úplne vypnúť a kochať sa doma iba farebnou hmlovinou.

Záložka "Colour" vám umožní vyhrať si s farbou a rozsahom hmloviny. Tá môže zažiariť prechodom až štyroch rôznych farieb a umožní vám tak pohľad ako z Hubblovho teleskopu. Ak ste zatúžili po čistej oblohe plnej hviezd, môžete jednoduchým dotykom projekciu hmloviny úplne vypnúť.

Poslednou vychytávkou je nastavenie scenérie pomocou tlačidla "Scene". Tu si nastavíte, aké farby sa majú na oblohe striedať, v akej frekvencii a animáciu prechodov.

Samozrejmosťou je možnosť načasovania zapnutia aj vypnutia projektora a podpora smart home systémov Amazon Alexa, Google Home a ďalších.

Nastaveni BOT Projektor noční oblohy (1)

S projektorom nočnej oblohy si užijete veľa zábavy aj pokojnej relaxácie. Radosť v očiach vykúzli nielen všetkým fanúšikom moderných technológií, ale aj každej romantickej duši.

Majte hviezdy na dosah!