Ako si vybrať správny produkt pre inteligentné osvetlenie?

Kde začať?
Rozhodli ste sa obohatiť svoj domov o prvky inteligentného bývania? Začnite napríklad s inteligentným osvetlením. Inteligentné žiarovky, nástenné LED svietidlá a projektory nočnej oblohy vám dokážu, aká pohodlná, zábavná a komfortná môže byť inteligentná domácnosť. Ako si vybrať produkty a ktoré sú pre vás a vaše potreby tie najlepšie?Ako si vybrať správny produkt pre inteligentné osvetlenie

Budujte inteligentnú domácnost pomocou inteligentnej žiarovky

Začnime žiarovkou, ktorá sa zdá byť pomyselným základom väčšiny osvetlení. Ak ešte ani neuvažujete o projektore nočnej oblohy, inteligentných svetelných reťaziach alebo iných technologických vychytávkach, stavte na žiarovku a objavte čaro inteligentnej domácnosti. Takúto žiarovku môžete ovládať na diaľku alebo ju používať ako bežnú žiarovku. Pomocou aplikácie v mobilnom telefóne môžete pohodlne na diaľku nastaviť jas a farbu svetla alebo nastaviť jeho automatické vypnutie. To vám môže pomôcť ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu. Z našich podrobných popisov produktov si môžete ľahko vybrať tú správnu žiarovku.

Lampa ako inteligentný interiérový doplnok

Podlahové a stolové inteligentné lampy z našej ponuky sú nielen dizajnovým kúskom interiéru, ale aj jeho praktickou súčasťou. Aj pri týchto lampách je možné pohodlne meniť odtiene a jas svetla na diaľku a v okamihu vyčarovať atmosféru, ktorú miestnosť potrebuje. Ak teda hľadáte výnimočný kúsok do svojho domu alebo bytu, ktorý zaujme nielen vzhľadom, ale aj funkčnosťou, skúste siahnuť po inteligentnej lampe.

nordic_lampa_1200x628_2 (1)

Nástenné osvetlenie domu a baru

BLOG Jako si vybrať správny produkt pre inteligentné osvetlenieNezabudnime ani na šikovné nástenné svietidlá, ktoré dokážu v okamihu vyčarovať párty náladu a romantickú atmosféru. Aj tu hrá hlavnú úlohu aplikácia v smartfóne, vďaka ktorej sa jednotlivé svetlá alebo modulárne stenové panely rozsvietia presne podľa vašich predstáv. Okrem vašej domácnosti sa tento typ osvetlenia dá použiť aj v reštauráciách, baroch alebo kluboch.

Projektor nočnej oblohy ohromí malých aj veľkých

S projektorom nočnej oblohy si môžete nad hlavou vyčarovať farebné súhvezdia a vesmírnu hmlovinu. Či už radi zaspávate pod hviezdami, alebo chcete podobný zážitok dopriať svojim deťom, s projektorom alebo inteligentnou žiarovkou s funkciou projektora hviezd môžete zaspávať pod hviezdami každý deň. Projektor môže byť aj skvelou súčasťou miestnosti na večierky, kaviarne alebo klubu. Ak sa naozaj nebojíte farieb, takéto inteligentné osvetlenie by pre vás mohlo byť tou najlepšou voľbou.

Reťaze a pásky, ktoré osvetľujú dom zvonku aj zvnútra

Zatiaľ čo inteligentné LED pásy slúžia ako doplnok ku klasickým svietidlám a často ich možno vidieť ako ozdobu kuchynských skriniek alebo sadrokartónových stropov, inteligentné svetelné reťaze môžu byť samy o sebe skutočne slávnostnou dekoráciou. Sú ideálne najmä na Vianoce. Jedno však majú stuhy aj reťaze spoločné: často sa dajú použiť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Ak teda chcete osvetliť svoj balkón, garáž alebo okno, vyberte si výrobky z týchto kategórií.
BLOG Jako si vybrať správny produkt pre inteligentné osvetlenie (1)