BOT Inteligentná Zigbee/WiFi termostatická hlavica TH2 Tuya Smart

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentná termostatická hlavica na ovládanie a monitorovanie vykurovania v dome, umiestnenie na radiátor, Zigbee, kompatibilná s Google Assistant a Amazon Alexa, napájanie z batérie, možnosť pripojenia k WiFi a prepojenia viacerých hlavíc pomocou WiFi brány (treba zakúpiť samostatne), farba biela.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Kód: 880
€32,03 €26,47 bez DPH
BOT Inteligentná Zigbee/WiFi termostatická hlavica TH2 Tuya Smart
Neohodnotené
Značka: BOT
BOT Inteligentná Zigbee/WiFi termostatická hlavica TH2 Tuya Smart
Tip
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentná termostatická hlavica Tuya Zigbee/ WiFi

Inteligentná termostatická hlavica riadi vykurovanie domu a optimalizuje spotrebu energie. Bola vytvorená na používanie so smartfónmi. Takže môžete ovládať a regulovať vykurovanie svojej domácnosti zo smartfónu kdekoľvek a kedykoľvek v rozsahu teplôt od 5 do 35 °C s toleranciou 0,5 °C.

Termostaticka hlavice a gateway Bluetooth

Jednoduché pripojenie viacerých hláv
Systém umožňuje jednoduché pripojenie viacerých termostatických hlavíc súčasne. Jednoducho pripojte jednotlivé termostatické hlavice pomocou BOT WIFI brána na diaľkové ovládanie BOT Zigbee/WiFi inteligentná termostatická hlavica . Po pripojení môžete ovládať teplotu v každej miestnosti pomocou mobilného telefónu.

Pre kanceláriu a domácnosť
termostaticka hlavice ovladani mobilnim telefonem Niet pochýb o tom, že programované a inteligentné vykurovanie miestností časom ušetrí nemalé peniaze. Trávite veľa času na stretnutiach a v kancelárii ste nepravidelne a skôr minimálne? Inteligentná termostatická hlavica vám umožní ovládať vykurovanie na diaľku. Nezabudnete znížiť teplotu, keď odchádzate, a naopak, nebudete musieť čakať, kým sa miestnosť vyhreje, keď prídete. Teplotu môžete pohodlne nastaviť odkiaľkoľvek na diaľku. Rovnakým spôsobom môžete regulovať teplotu vo svojej domácnosti, keď idete do práce alebo na dovolenku. Integrovaná detská poistka zabezpečuje, aby sa miestnosť neprechladila alebo neprehriala v dôsledku zásahu malých detí. Toto býva rizikom pri bežných hlavách, kde najmä malé deti radi otáčajú hlavou tam a späť ako súčasť hry.

Pre byty a penzióny a iné prenajaté priestory
Prenajímate svoje priestory a chcete sa vyhnúť plytvaniu peňazí kvôli nezodpovednému plánovaniu teploty v miestnosti? S inteligentnou hlavou budete mať všetko vo svojich rukách. Podnikáte v oblasti ubytovania a ubytovávate svojich hostí na diaľku? Úspora nákladov na vykurovanie je pre vás kľúčová? Inteligentná termostatická hlavica zabezpečuje optimalizáciu teploty v apartmáne/domčeku podľa plánovaného času príchodu hostí. Naopak, po ich odchode môžete teplotu na diaľku znížiť.

Celý systém využíva bezplatnú a veľmi populárnu aplikáciu Tuya Smart a rozhranie ZigBee. Ak teda v budúcnosti plánujete vo svojej domácnosti viac inteligentných spotrebičov a ovládacích prvkov, tento produkt je pre vás ten pravý.

Kliknutím TU si pozrite videorecenziu našich inteligentných termostatických regulátorov.

Kľúčové vlastnosti:

 • Funkcia proti zamrznutiu
 • Alarm nízkeho výkonu
 • Funkcia detského zámku
 • Možnosť manuálneho ovládania
 • Pripojenie Zigbee
 • Ak sa chcete pripojiť k sieti Wi-Fi a pripojiť viacero hláv, musíte použiť bránu WIFI(tu)
 • Pripojenie k Alexa a Google Assistant (hlasové ovládanie)

Technické parametre:

 • Zdroj napájania: 2*1,5 batérie AA
 • Technológia pripojenia: zigBee
 • Digitálny LCD displej
 • Farba. biela
 • Materiál: PC
Kategória: Hlavice pre radiátory
WiFi: áno
Tuya Smart: áno
Ovácie na diaľku: áno
Detský zámok: áno
digitálne: áno
Funkcia proti zamrznutiu: áno
Inteligentné hlavy: áno
Indikátor slabej batérie: áno
Kompatibilita s Alexa: áno
Kompatibilita so službou Google Assistant: áno
LED displej: áno
Manuálne ovládanie: áno
Na batérie: áno
Programovateľné: áno
ZigBee: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.