BOT Chytrý pohybový senzor Zigbee MS81

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentný snímač pohybu, Zigbee, Tuya Smart / mobilná aplikácia Smart Life, kompatibilný s hlasovými asistentmi Google Assistant a Amazon Alexa, aplikácie pre Android a iOS, prevádzka na batérie.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 7025
€17,74 €14,66 bez DPH
BOT Chytrý pohybový senzor Zigbee MS81
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentný snímač pohybu Zigbee MS81

Inteligentný snímač pohybu BOT MS81 môžete ovládať na diaľku pomocou Zigbee alebo hlasových asistentov Google Assistant a Amazon Alexa. Toto zariadenie umožňuje spustiť automatizáciu, bezpečnostné systémy a ďalšie inteligentné technológie vo vašej domácnosti. V aplikácii Tuya môžete nastaviť rôzne plány a automatizácie. Ak sa po určitej hodine zaznamená pohyb, automaticky sa spustí alarm, aktivujú sa bezpečnostné kamery a inteligentný zámok sa uzamkne. Zariadenie funguje aj na zapnutie inteligentného osvetlenia v prípade pohybu. Senzor uľahčuje ovládanie a zabezpečenie vášho domova bez toho, aby ste museli sami zapínať a vypínať jednotlivé systémy.

Možnosť pripojenia viacerých zariadení prostredníctvom brány WiFi (treba zakúpiť samostatne). Zariadenie využíva bezplatnú a veľmi obľúbenú aplikáciu Tuya Smart a rozhranie ZigBee. Ak teda v budúcnosti plánujete vo svojej domácnosti viac inteligentných spotrebičov a ovládacích prvkov, tento produkt je pre vás ten pravý.

Upozorňujeme, že tento výrobok komunikuje prostredníctvom technológie ZigBee. Pre správnu funkčnosť je potrebná brána ZigBee (centrálna jednotka/brána/hub).

Čo je technológia ZigBee?
Z pohľadu inteligentnej domácnosti ide o iný spôsob pripojenia jednotlivých zariadení ako pomocou WiFi. Technológia ZigBee spája produkty založené na bráne ZigBee, ktorá sa potom pripája k internetu prostredníctvom WiFi. Táto brána preposiela signál všetkým produktom v dostupnom okruhu. Zariadenia ZigBee si však odovzdávajú signály aj medzi sebou (podobne ako siete mesh). Napríklad zásuvka na druhej strane bytu nemusí byť nevyhnutne pripojená k rozbočovaču. Stačí sa pripojiť k inému produktu ZigBee, ktorý je bližšie k rozbočovaču, a preberať z neho signál - jednotlivé zariadenia tak môžu fungovať ako tzv. opakovač (zosilňovač signálu). Výhodou siete ZigBee je aj nižšia spotreba energie v porovnaní s WiFi.

Kľúčové vlastnosti:

  • Ovládanie pomocou Zigbee a hlasoví asistenti
  • Komunikačný protokol ZigBee 3.0
  • Automatizácia, časovač a plán vypnutia/zapnutia
  • Prevádzka na 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Jednoduchá a ľahká inštalácia
  • Prevádzková teplota od -10 ºC do +50 ºC
  • Biely dizajn

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: ZigBee
Možnosť pripojenia k bráne: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.