BOT Chytrá kamera pre videohovory 3v1 s displejom CD2

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentná interiérová kamera s displejom a možnosťou volania, vhodná na videohovory s deťmi, seniormi alebo v pracovnom prostredí, WiFi, FullHD 1080p, 355° horizontálne otáčanie a 90° vertikálny náklon, mobilná aplikácia iCSee, obojsmerná komunikácia, 2,4" obrazovka IPS, napájanie USB-C, biele vyhotovenie.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 3292
€44,40 €36,69 bez DPH
BOT Chytrá kamera pre videohovory 3v1 s displejom CD2
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

Použiteľnosť BOT Inteligentná kamera pre videohovory 3v1 a jej výhody:

 1. Komunikácia s deťmi: potrebujete komunikovať s deťmi na diaľku a nechcete im kupovať mobilný telefón? Spojte sa s nimi z práce alebo dokonca len z vedľajšej miestnosti. Okrem tradičného telefonického hovoru môžete použiť aj videohovor.
 2. Pravidelné hovory s rodičmi alebo starými rodičmi: už žiadne obťažovanie seniorov smartfónmi. Stačia 2 tlačidlá, 2 uložené čísla a jednoduché videohovory so starými rodičmi.
 3. Použitie na pracovisku: potrebujete mať v práci voľné ruky a občas uskutočniť videohovor? Flexibilná 350° kamera s displejom môže byť užitočným nástrojom pri práci v sklade, garáži, obchode alebo kancelárii.
 4. Nie je potrebný signál mobilného operátora. Potrebujete len sieť Wi-Fi. Nepotrebujete kartu SIM a neplatíte za jednotlivé hovory.
 5. Funkcia bezpečnostnej kamery s detekciou pohybu: okrem hlasových hovorov a videohovorov monitoruje priestor a v prípade potreby odošle upozornenie na váš mobilný telefón.

Inteligentná kamera je veľmi flexibilná. Vďaka horizontálnemu natočeniu o 355° a vertikálnemu nakloneniu o 90° kamera pokrýva celý priestor. Prostredníctvom mobilnej aplikácie iCSee môžete v reálnom čase sledovať, čo sa deje vo vašej domácnosti, nech ste kdekoľvek na svete. Fotoaparát je vybavený funkciou obojsmernej komunikácie, ktorá vám umožňuje nielen počuť, ale aj vidieť a hovoriť so svojimi blízkymi prostredníctvom 2,4-palcovej obrazovky IPS.

Inteligentné sledovanie automaticky rozpoznáva a sleduje pohybujúce sa objekty. Okrem toho funkcia aktívneho hovoru okamžite upozorní váš mobilný telefón na detekciu pohybu.

Vďaka infračervenému nočnému videniu je váš domov alebo kancelária chránená aj v noci. Kamera poskytuje jasný obraz v tme až do vzdialenosti 8 metrov. Kamera ukladá záznam na kartu microSD aj do cloudového úložiska, takže môžete byť pokojní a mať záznam vždy po ruke.

Kľúčové vlastnosti:

 • Video v rozlíšení Full HD 1080p a 355° otáčanie a 90° naklápanie zabezpečujú úplný prehľad o dianí vo vašej domácnosti/kancelárii.
 • Obojsmerná interaktívna komunikácia vďaka 2,4-palcovému displeju IPS. S volajúcimi môžete komunikovať, akoby ste boli s nimi v miestnosti. Skvelé, ak sa potrebujete uistiť, že sú vaši blízki v poriadku.
 • Nepretržitá ochrana a monitorovanie vášho domova 24 hodín denne, 7 dní v týždni s infračerveným nočným videním a detekciou pohybu.
 • Jednoduchá inštalácia a obsluha. Nastavenie a ovládanie kamery prostredníctvom aplikácie iCSee je intuitívne a rýchle.
 • Kamera má moderný biely dizajn, vďaka ktorému sa ľahko začlení do každého interiéru.

Technické parametre:

 • Farba: biela
 • Rozlíšenie: FullHD 1080p
 • Podporované OS: Android, iOS
 • Tlačidlá: 2
 • Mobilná aplikácia: iCSee
 • Technológia: 2,4 GHz WiFi
 • Obrazovka: 2,4-palcová obrazovka IPS
 • Horizontálne otáčanie: 355°
 • Vertikálny sklon: 90°
 • Napájanie: USB-C
 • Úložisko: karta microSD, cloud
 • Nočné videnie: 8 m

Aké pravidlá sa vzťahujú na nákup a prevádzku bezpečnostných kamier?

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné kamery
Podporovaný operačný systém: Android, iOS
Farba: biela
Aplikácia: iCSee
Komunikácia: WiFi
solárny panel: nie
použitie: vnútorná
Mobilné aplikácie: iCSee
Technológia: WiFi 2,4 GHz
Napájanie: zo siete
rozlíšenie: 1080p

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.