BOT Bezdrôtový GSM a WiFi alarm SK3

Neohodnotené
Značka: BOT

Bezdrôtový alarm GSM a WiFi, PIR snímač pohybu, snímač dverí/oken, diaľkové ovládanie, siréna, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2537
€92,95 €76,82 bez DPH
BOT Bezdrôtový GSM a WiFi alarm SK3
Neohodnotené
Značka: BOT
BOT Bezdrôtový GSM a WiFi alarm SK3
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Bezdrôtový GSM a WiFi alarm SK3

Alarmová súprava na zabezpečenie budovy s prenosom poplachu do mobilného telefónu ponúka jednoduchú inštaláciu, obsluhu a neskoršie nastavenie.

Bezdrôtový alarm GSM a WiFi je vybavený prehľadným farebným displejom a dotykovou klávesnicou na rýchlu kontrolu stavu alarmu alebo prehľad udalostí v histórii. Môžete ho ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo inteligentnej aplikácie v telefóne.

Alarm vás môže upozorniť správou SMS alebo volaním na uložené čísla, takže budete okamžite informovaní o každom pokuse o vniknutie. Súprava obsahuje magnetický dverový/okenný senzor, PIR senzor pohybu, dva diaľkové ovládače, sirénu a základnú jednotku GSM s farebným displejom a dotykovou klávesnicou.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať BOT Bezdrôtový GSM a WiFi alarm SK3:

1. Snadná instalace a obsluha: Díky přehlednému barevnému displeji a dotykové klávesnici se snadno naučíte systém ovládat.
2. Ovládání na dálku: Můžete použít buď dálkový ovladač nebo chytrou aplikaci na vašem telefonu pro pohodlné ovládání alarmu.
3. Okamžité upozornění: Alarm vás upozorní pomocí SMS nebo hovoru na uložená čísla, takže budete vědět o každém pokusu o narušení.
4. Imunní vůči malým zvířatům: PIR pohybové čidlo je navrženo tak, aby nedocházelo k falešným poplachům kvůli pohybu domácích mazlíčků.
5. Kompletní sada pro zabezpečení: Součástí balení je vše, co potřebujete pro efektivní zabezpečení vašeho objektu - dveřní/okenní čidlo, pohybové čidlo, dálkové ovladače, siréna a základní GSM jednotka.

Smart Life / Tuya Smart

Aplikácia Inteligentný život vám umožňuje pomocou mobilného telefónu alebo tabletu ovládať všetky podporované inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti. Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Technické parametre:

 • Farba: biela
 • Technológia: GSM a WiFi 2,4 GHz
 • Rozmery: 190 x 135 x 13 mm
 • Prevádzková teplota: -10°C až +65°C
 • Napájanie: 5V/2A
 • LCD displej: 2,4"
 • Poznámka: 6 telefónnych čísel, 3 čísla SMS
 • Materiál: plast
 • Účel: interiér

Obsah balenia:

 • 1x bezdrôtový alarm GSM a WiFi
 • 1x PIR senzor pohybu
 • 1x dverný/okenný senzor
 • 2x diaľkový ovládač
 • 1x siréna
 • 1x napájací adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.