BOT Smart zabezpečovací systém SK4

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentný poplašný systém, WiFi 2,4 GHz, cinteligentný alarm, zvonček, PIR snímač pohybu, snímač pohybu dverí/okna, diaľkové ovládanie, mobilná aplikácia Tuya Smart / Smart Life, kkompatibilný s Google Home a Amazon Alexa.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Kód: 2540
€56,12 €46,38 bez DPH
BOT Smart zabezpečovací systém SK4
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentný bezpečnostný systém SK4

Tento inteligentný bezpečnostný systém prináša do vášho domova najnovšie technológie, takže si môžete byť istí, že ste chránení pred neoprávneným vstupom a inými rizikami. Nedovoľte im, aby vás pripravili o pokojný spánok, a užite si pocit úplného bezpečia s inteligentným bezpečnostným systémom BOT SK4.

Prečo je tento bezpečnostný systém tou správnou voľbou pre váš domov? Tu je 5 dôvodov, prečo si ho zamilujete:

1. Komplexní ochrana: Centrální jednotka propojuje všechna zařízení s aplikací Smart Life, což vám umožňuje mít svůj domov pod kontrolou odkudkoli. Už žádné starosti o to, co se děje doma, když jste pryč!
2. Chytré upozornění: Snímač dverí/okna a Snímač pohybu PIR vás upozorní na otevření dveří nebo okna a pohyb kolem vašeho domu. Můžete se tak rychle reagovat na podezřelou činnost.
3. Praktické ovládání: Dálkové ovládání vám umožňuje nastavit alarm ve 3 různých bezpečnostních režimech jednoduše stiskem tlačítka.
4. Kompatibilita s chytrými zařízeními: Zařízení můžete snadno ovládat v mobilní aplikaci Tuya Smart / Smart Life a je kompatibilní s Google Home a Amazon Alexa, což znamená, že můžete integrovat svůj zabezpečovací systém do svého chytrého domova pro ještě lepší kontrolu a pohodlí.
5. Jednoduchá instalace a obsluha: Systém BOT Smart SK04 je navržen tak, aby byl snadno použitelný i pro ty, kteří nejsou technicky zdatní. WiFi 2,4 GHz zajistí stabilní připojení ke všem vašim zařízením.
Nenechajte sa zaskočiť - investujte do pokoja a bezpečnosti svojho domova s inteligentným bezpečnostným systémom BOT SK4.

Snímač dverí/okna

Keď snímač dverí/okna zistí neočakávané otvorenie dverí alebo okna, automaticky odošle upozornenie do vášho mobilného telefónu.

Snímač pohybu PIR

Snímač pohybu PIR vás upozorní na akýkoľvek neočakávaný pohyb vo vašom dome alebo v jeho okolí. Senzor má uhol detekcie 120° a detekčnú vzdialenosť až 10 metrov.

Alarm

V prípade neočakávaného vniknutia neželaného zlodeja do vášho domova sa spustí alarm s hlasitosťou 120 dB a vy dostanete upozornenie na svoje mobilné zariadenie.

SOS funkcie

Diaľkový ovládač je vybavený tlačidlom SOS a v prípade neočakávaného pádu alebo inej nebezpečnej situácie môžete pomocou tlačidla SOS jednoducho privolať pomoc.

Smart Life / Tuya Smart

Aplikácia Inteligentný život vám umožňuje pomocou mobilného telefónu alebo tabletu ovládať všetky podporované inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti. Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Technické parametre:

 • Technológia: WiFi
 • Štandard WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
 • Prevádzková teplota: -10 ℃ až +50 ℃
 • Rozmery budíka: 70 x 70 x 40 mm
 • Dosah: do 80 metrov (bez prekážok)
 • Farba: biela
 • Podporované OS: Android, iOS
 • Vlhkosť: <80 % relatívnej vlhkosti

Obsah balenia:

 • 1x základná jednotka - alarm
 • 2x dverný/okenný senzor
 • 1x PIR senzor pohybu
 • 1x diaľkový ovládač
 • 1x zvonček
 • 1x adaptér
 • 1x kábel USB
 • 1x manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné senzory
Farba: biela
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: WiFi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.