BOT Projektor nočnej oblohy S3 music & flexible

Neohodnotené
Značka: BOT

Projektor nočnej oblohy s hviezdami a vesmírnou hmlovinou, ovládanie cez mobilnú aplikáciu Smart Life, kompatibilný s Alexa a Google Home, hviezdna obloha na párty, domáce kino alebo do detskej izby na mieru.

Oproti klasickému modelu má aj mikrofón, a tak umožňuje prispôsobiť projekciu aktuálne prehrávanej rytmickej hudbe (samotný projektor hudbu prehrávať nemôže, iba počúvať). Vďaka nastaviteľnej kolíske môžete projekciu nasmerovať presne tam, kam potrebujete.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Kód: 189
€69,77 €57,66 bez DPH
BOT Projektor nočnej oblohy S3 music & flexible
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT S3 hudba a flexibilný projektor nočnej oblohy

Magická nočná obloha plná hmlovín priamo vo vašej izbe, pripojená k Alexe a Google Home alebo ovládaná na diaľku pomocou vlastnej aplikácie. Projektor vytvorí magickú vesmírnu atmosféru, ktorá bude zážitkom pre celú vašu rodinu alebo priateľov na párty.

H078d30a686f149dfb32a392a0b5deffet_1Fascinuje vás nočná obloha? Jasné hviezdy a súhvezdia, letné Perzeidy, planéty odrážajúce Slnko, mliečna dráha plná farieb alebo polárna žiara - tento projektor dokáže všetko.

Hviezdicový projektor je ideálny pre bar, klub, show, pódium, karaoke, večeru pri sviečkach, detskú izbu, herňu, domáce kino, narodeniny, dovolenku, Vianoce, Halloween, svadobnú hostinu atď. Možno ho nastaviť aj na tichý relaxačný, romantický a spánkový režim vhodný do moderných spální a detských izieb.

Spolupracuje so službami Amazon Alexa a Google Home. Možno ho ovládať aj na diaľku pomocou vlastnej aplikácie. Spárovanie projektora s aplikáciou Smart Life je otázkou niekoľkých minút. Tento hviezdny projektor dokáže zobrazovať hviezdy aj hmloviny v rôznych nastaveniach. Môžu byť statické alebo pohyblivé, rýchle alebo pomalé. Projektor má mikrofón, a tak umožňuje projekciu riadenú prehrávaním rytmickej hudby. (Projektor nemôže prehrávať samotnú hudbu, môže ju len počúvať). Vďaka nastaviteľnej kolíske môžete projekciu nasmerovať presne tam, kam potrebujete.

H2f972438913747a3a49656964c29af131Po spárovaní s aplikáciou Smart Life je spárovanie projektora otázkou niekoľkých minút. Môžete nastaviť, aké farby sa majú na oblohe meniť, s akou frekvenciou a tiež určiť animáciu prechodov. Tento hviezdny projektor dokáže zobrazovať hviezdy aj hmlovinové mraky v rôznych nastaveniach. Môžu byť statické alebo pohyblivé, rýchle alebo pomalé. Projektor môžete prispôsobiť príležitosti, na ktorú premietate, či už ide o romantickú večeru, uspávanie detí alebo dokonca narodeninovú oslavu.

mlhovina2S projektorom nočnej oblohy si užijete veľa zábavy a relaxu. Prinesie radosť do očí nielen všetkým fanúšikom moderných technológií, ale aj každej romantickej duši a zamilujú si ho aj vaše deti. Vytvorte si doma vlastné hviezdy, hmloviny alebo polárne žiary a ohromte seba, svoju rodinu a priateľov. Projekcia je spojená s výberom rýchlosti pohybu, aby vyvolala pocit otáčania okolo svojej osi, čím sa maximalizuje zážitok a celkový dojem z priestoru. K dispozícii je aj možnosť statického nastavenia, pri ktorom je dynamika pohybu hmlovín úplne zastavená. Premietanie je možné na stenu, strop alebo kombináciu oboch, záleží len na uhle projektora.

Vychutnajte si sledovanie televízie v príjemnom šere, ktoré ľahko vytvoríte premietnutím hviezdnej hmloviny na stenu za televízorom. Ovládanie uľahčuje aj hlasové navádzanie pre Alexu alebo Google Assistant. Ďalšou funkciou je možnosť nastavenia časovača premietania.

Funkcie projektora:

 • Zobrazenie nočnej oblohy
 • Načasovanie spustenia a vypnutia
 • Aplikácia Smart Life (v angličtine)
 • Spolupracuje so službami Amazon Alexa, Google Home a ďalšími aplikáciami
 • Patentovaná technológia žiarenia, ktorá nezahrieva zariadenie počas dlhšieho používania
 • Hudobný režim - má v porovnaní s klasickým modelom ďalší mikrofón a umožňuje prispôsobiť projekciu aktuálne prehrávanej (z iného zdroja) rytmickej hudbe

Technické parametre:

 • Pripojenie Wifi (2,4 GHz) k telefónu
 • Veľkosť: 16 x 9 x 12 cm
 • Typ žiarovky: LED
 • Napájanie: 100-240 V AC
 • Výstupný výkon: <1 mW na lúč
 • Typ bezdrôtového pripojenia: WiFi 2.4G 1T1R
 • Zariadenie nie je napájané batériami
 • Farba biela
 • Hmotnosť: 0,5 kg
 • Certifikácia: FDA, FCC, CE, ROHS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.