BOT Chytrý LED maskovaný svetelný reťaz CTree1 10 metrov

Neohodnotené
Značka: BOT

Inteligentná LED svetelná reťaz, WiFi, Bluetooth, , dĺžka 10 metrov, zelená farba kábla, vhodná na vianočný stromček (aj vonku), RGB, mobilná aplikácia Smart Life / Tuya Smart, diaľkové ovládanie, vpoužitie v interiéri a exteriéri.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 2558
€25,43 €21,02 bez DPH
BOT Chytrý LED maskovaný svetelný reťaz CTree1 10 metrov
Neohodnotené
Značka: BOT
Doprava zadarmo
Doprava zdarma
pri objednávkach nad €60
Neviete si poradiť?
Neviete si poradiť?
poskytujeme technickú pomoc

BOT Inteligentná LED maskovaná svetelná reťaz CTree1 10 metrov

Táto inteligentná svetelná reťaz LED je tým pravým doplnkom do každej modernej domácnosti! Vďaka svojej dĺžke 10 m a osvetleniu RGB poskytuje širokú škálu možností na výzdobu akéhokoľvek vonkajšieho alebo vnútorného priestoru. Napríklad vďaka zelenej farbe kábla dokonale ladí s vianočným stromčekom. Krytie IP67 umožňuje aj použitie vo vonkajšom prostredí. Zelená farba kábla je ideálna pre vonkajšie kvetináče a dekorácie, kde bude kábel takmer neviditeľný. Reťaz je vybavená funkciami WiFi a Bluetooth, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie Smart Life / Tuya Smart. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie, takže nemusíte vstávať z pohovky, aby ste zmenili farbu alebo intenzitu svetla. Reťaz vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri

Smart Life / Tuya Smart

Aplikácia Inteligentný život vám umožňuje pomocou mobilného telefónu alebo tabletu ovládať všetky podporované inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti. Rozsah podporovaných produktov je naozaj široký a zahŕňa takmer všetky inteligentné zariadenia v domácnosti. Je tiež dôležité poznamenať, že zariadenia, ktoré možno ovládať prostredníctvom aplikácie Smart Life, možno spravidla ovládať aj prostredníctvom jej sesterskej aplikácie TUYA Smart. Obe platformy sú takmer identické, avšak Smart Life na rozdiel od TUYA Smart ponúka aj funkciu IFTTT (If This Then That), a preto odporúčame uprednostniť aplikáciu Smart Life.

Technické parametre:

  • Dĺžka: 10 metrov
  • Počet LED diód: 100
  • Rozsah farieb: 16 miliónov farieb RGB
  • Technológia: WiFi, Bluetooth
  • Protokol WiFi: IEEE 802.11a/b/n
  • Prevádzková teplota: -25 až +65 ℃
  • Prevádzková vlhkosť: 10 - 95 %
  • Vodeodolnosť: IP67
  • Podporované OS: Android, iOS

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentné svetelné reťaze
S časovačom: áno
Farba: zelená
Aplikácia: Tuya Smart, Inteligentný život
Hlasové systémy: Amazon Alexa, Asistent Google, Apple HomeKit, SmartThings
Komunikácia: Bluetooth, WiFi
Ochrana proti vode: IP67
Dĺžka: 10 m
Svetlo: farba, žltá
použitie: vonkajšie, vnútorná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BOT reprezentuje kvalitní produkty pro chytrou domácnost, jejichž spolehlivost je prověřena našimi specialisty. Zaměřuje se na SMART segment převážně z oblasti elektroniky, jako například projektory noční oblohy, chytré lampy, solární powerbanky, chytré kliky, SMARTPET, chytré difuzéry, kamery atd. Většina z produktů BOT je kompatibilní s aplikacemi Tuya Smart nebo Smart Life.